Recepty

Ako si vyrobiť jablkový flan

Pin
Send
Share
Send
Send


Už vás nebaví tradičné vajce alebo vanilkový flan a chcete vyskúšať nové recepty? Potom venujte pozornosť nasledujúcemu receptu obálky ako si vyrobiť jablkový flan, skutočné potešenie dokončiť jedlo štýlovo. Výsledkom je veľmi ľahký a jemný dezert, ktorý nezaťaží trávenie, a preto je ideálny na tupé alebo hojné jedlo. Vezmite na vedomie krok za krokom a dať iný dotyk flan života.

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • 600 ml mlieka
  • 5 vajec
  • 2 stredne veľké jablká
  • 250 g cukru
  • 2 škorice
  • Pre karamel: 3 alebo 4 polievkové lyžice cukru a trochu vody
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako rozvinúť flanFlaces podľa tohto receptu: 1

Najcharakteristickejší je flan okrem svojej textúry tekuté cukrovinky ktorá to pokrýva a prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je pripraviť ju, bude to trvať veľmi málo minút a výsledok je úžasný. Pridajte do hrnca 3 alebo 4 polievkové lyžice cukru, veľkú vodu a dajte ho variť na miernom ohni. Choďte miešaním zmesi lyžičkou, až kým neuvidíte, že získava karamelovú farbu, to znamená svetlozelený-oranžový odtieň. Akonáhle bude pripravený, budete ho musieť naliať do formy, ktorú budete používať urobiť jablkový krém, dobre ho rozmazate.

2

Ďalej musíte pripraviť jablká Čo budete používať? Musíte ich iba dobre umyť, odstrániť ich kožu, odobrať ich srdcia a nakrájať ich na pomerne malé kúsky, napríklad vo forme kocky. Na teplo položte kastról, pridajte mlieko, cukor, škorice a nakrájané jablká. Nechajte všetky ingrediencie variť dovtedy, kým sa mlieko nevarí a jablko nezmäkne. Potom stačí odstrániť škoricu a nechať zmes prejsť mixérom alebo mixérom, aby bola homogénna.

3

Vezmite misku alebo misku a poraziť vajcia rázne pomocou ručných tyčí. Teraz stačí premiešať rozšľahané vajíčka s druhom jablkového kompotu, ktorý ste predtým pripravili, a miešať, až kým nebudú ingrediencie úplne integrované.

4

Opatrne nalejte predchádzajúcu zmes do flanery alebo plesní a budete pripravení vložiť ju do rúry a čakať na jablkový flan. Je veľmi dôležité, aby sa flan varil v rúre pomocou Maria technika kúpeľa, aby ste to urobili, umiestnite flaneru dovnútra podnosu s vysokým okrajom a naplňte ju vodou, kým nezakryje aspoň polovicu formy. Budete musieť odísť pečieme 60 minútPribližne.

5

Po uplynutí tejto doby môžete svoj účet stiahnuť jablkový krém z rúry počkajte, kým vychladne na izbovú teplotu, a potom ju vložte do chladničky, kým nie je čas na jej podanie. Pri ochutnávaní tohto lahodného dezertu ho môžete doplniť šľahačkou, sladkým ovocím, jahodami, lístkami mäty ... a skrátka všetkými ingredienciami, ktoré sa vám páčia.

6

Ak sa vám tento recept páčil, nevynechajte dlhý zoznam špeciálne recepty flan Čo máme v:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si vyrobiť jablkový flan, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send