Recepty

Ako urobiť pusinky povzdychnutie

Jeden z pusinky Najobľúbenejší medzi milými milencami je vzdych. Jednou z mnohých výhod obsluhy tohto rastúceho pudinku v tvare hviezdy je jeho malá veľkosť, pretože nám to umožňuje užiť si ho niekoľkokrát a nebaviť sa jeho sladkou chuťou. Robiť ich doma je veľmi jednoduché, prečítajte si tento článok a objavte kroky, ktoré vám pomôžu urob si pusinky vzdychy a prekvapte svojich hostí týmto farebným dezertom.

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • 5 vaječných bielkov
  • 1 šálka a ¾ cukru
  • Lyžica vanilkovej esencie
  • Štipka soli
  • Potravinárske farbivo
Budete potrebovať:
  • Elektrické tyče
  • Bols
  • panvica
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť pusinky Postupujte podľa tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú urobíme skôr, ako začneme s receptom pusinky povzdychnú Ak chcete predhriať rúru na 100 ° C a zarovnať podnos s papierom na pečenie, podnos bude vynechaný. Potom pripravte všetky prísady. Ak chcete, aby pusinka bola sladšia, použite ľadový cukor a podľa pokynov v tomto recepte pripravte pusinku. Ak však chcete, aby výsledkom bol jemnejší pusinka, môžete použiť rovnaký cukor alebo oba druhy sladidiel v rovnakých dieloch.

2

V tomto recepte vás naučíme, ako vyrobiť pusinky s obyčajným cukrom. Vyplňte a hrniec s vodou a priviesť do varu, Do samostatnej misky, ktorá je väčšia ako črepník, vložte vaječnú bielku a cukor. Pamätajte, že ak si želáte, môžete použiť polovicu bežného cukru a polovicu ľadového cukru.

3

Keď voda vrie, položte na ňu misku s cukrom a bielym mäsom a poraziť to všetko s niektorými ručnými tyčami silne, Musíte poraziť, kým sa cukor úplne nerozpustí a bieli nezačnú získavať bod snehu. Musíte to urobiť po dobu 5 minút.

Obrázok: passionforbaking.com4

Akonáhle je cukor rozpustený, aby pusinky odstránili nádobu z hrnca a začnite biť elektrickými tyčami strednou rýchlosťou Mali by ste poraziť približne 10 minút, kým zmes nezíska konzistentnú textúru pusinky. Čím dôslednejšie je, tým ľahšie bude pracovať s vreckom na pečivo. Pri netopieri predstavte podstatu vanilky a štipku soli, aby sme si povzdychli.

Obrázok: juanideanasevilla.com5

Teraz je čas dať im farbu. Za týmto účelom rozdeľte pusinku na niekoľko nádob, jednu misku na farbu. Odporúča sa používať gélové farbivo, pretože tekutina mohla skvapalniť pusinku. Začnite zadaním trochu a zvýšenie sumy v závislosti od odtieňa, ktorý chcete dosiahnuť. Ak chcete zmiešať farbivo s pusinkou, môžete to urobiť tak, že trochu porazíte elektrickými tyčami pri nízkej rýchlosti alebo špachtľou, ktorá ručne vykoná obaly.

Obrázok: thecookscupboard.co6

Na vytvorenie vzdychov budete potrebovať vrecko na pečivo a otvorená hviezdicová dýza, Vložte pusinku do rukávu a zatlačte nadol a môžete si urobiť malé vzdychy. Vyrobte ich priamo na plech. Urob to zvnútra von a vzostupne. Keď dosiahnete bod vzdychu, stlačte nadol a potom zdvihnite špičku, aby ste vytvorili vrchol. Aby farby nezmiešali rukáv, keď zmeníte tón alebo použijete iný.

Obrázok: ladulcemagdalena.com7

Ak máte plný podnos, vložte ho do rúry a Pečieme vzdychy jednu hodinu, Po čase ich nechajte úplne vychladnúť a vyberte ich zo zásobníka. Ako vidíte, výroba pusinky je veľmi jednoduchá a výsledkom je lahodný dezert. Ak ste milovníkom pusinky, nenechajte si ujsť náš článok o tom, ako vyrobiť pusinový závin.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť pusinky povzdychnutie, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Pri príprave pusinky musíte byť trpezliví, aby vaječné bielky dostali správnu textúru.

Video: New Pusinky Adriana Polakova (Január 2020).