Recepty

Ako pripraviť podošvu s mandľovou omáčkou

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak chcete dať podrážke iný vzhľad, odporúčame vyskúšať lahodný recept: podrážka s mandľovou omáčkou, Je to jedlo, s ktorým uspejete v tých najnáročnejších udalostiach alebo ktoré môžete slúžiť v termínoch označených ako Vianoce alebo Silvester.

Odporúčame vám, aby ste tento recept sprevádzali krevetami, aby ste svojmu pokrmu dodali sviatočnejší dojem, môžete ho však doplniť tým, čo sa vám najviac páči. Berte na vedomie a učte sa ako pripraviť podrážku s mandľovou omáčkou, recept, s ktorým vyhráte všetkých svojich hostí, uvidíte!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • Pre 4 osoby:
  • 4 samostatné filé
  • 2 polievkové lyžice masla
  • 2 polievkové lyžice extra panenského olivového oleja
  • Obaľovaná múka
  • 4 polievkové lyžice nakrájaných mandlí
  • 250cc. smotany mlieka
  • Nasekaná petržlenová vňať
  • Vypadni
  • 12 kreviet (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť pre deti jediný krok Postupujte podľa tohto receptu: 1

Prvý krok k poznaniu ako pripraviť podrážku s mandľovou omáčkou Skladá sa z vloženia masla, oleja na panvicu a kreviet s týmito prísadami. Keď vidíme, že sa morské plody vyrábajú, musíme ich odstrániť z tepla a odložiť na tanier.

2

Ďalej solíme podrážku, aby sme ju ochutnali a prešli ju múkou tak, aby boli obalené. Potom musíme vložiť veľké množstvo oleja na panvicu a keď je horúca, musíme naliať výhradné filé, kým nie sú úplne vyprážané. Vyberieme ich z tepla a uložíme ich na dosku s absorpčným papierom tak, aby prebytočný olej opúšťal.

3

Na tú istú panvicu, kde sme iba vyprážali podrážku, musíme dať mandle a pridať mliečnu smotanu, aby sme mohli mandľová omáčka Ideálne pre podošvu. Mali by ste nechať omáčku získať potrebnú konzistenciu, vyskúšať ju a podľa potreby pridať viac soli. Pred odložením stranou pridajte petržlen, ktorý mu dodá iný a chutný nádych.

4

Keď sa omáčka pripraví, musíme ju naliať na porazenú podrážku a sprevádzať náš tanier s lahodnými krevetami. Takto budeme mať perfektný recept na Vianoce alebo na akúkoľvek slávnostnú udalosť. Užite si tento lahodný recept z podrážka s mandľovou omáčkou!

5

Navrhujeme ďalšie spôsoby prípravy podošvy a vychutnajte si vynikajúce recepty pripravené vami: podrážka oranžová a podrážka pečená. Ak máte deti, prinútte ich, aby milovali tento druh rýb rôznymi spôsobmi varenia podrážky pre deti.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť podošvu s mandľovou omáčkou, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send