Recepty

Ako rozstrekovať morské plody

Pin
Send
Share
Send
Send


Stravovanie je potešenie. A keď je potešenie tiež zdravé, stáva sa skutočným zázrakom. Ak chcete pripraviť chutné, čerstvé, ľahké a zábavné jedlo, nezabudnite si prečítať nasledujúci návrh, ktorý sme pre vás pripravili on.com. Pri tejto príležitosti vám prinášame vynikajúci a zdravý recept, ktorý je ideálny na ľahkú večeru alebo predjedlo. Ďalej vysvetlíme cako rozstrekovať morské plody, kombinácia mora a sadu, ktorá poteší každého patra. Venujte pozornosť nášmu receptu a potešte sa ľahkým a vynikajúcim spôsobom rozstrek morských plodov.

2 osoby Nízka náročnosť Zloženie:
  • Varené krevety (200 g)
  • Varené slávky (200 g)
  • Varená chobotnica (2 nohy)
  • Surimi - Krabie tyčinky (6 kusov)
  • 1/2 červeného korenia a 1/2 zeleného korenia
  • 1/2 škorica a 1/2 strúčika cesnaku
  • Čierne olivy
  • EVOO (extra panenský olivový olej)
  • Jablčný alebo biely ocot
  • Soľ a korenie
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť morské plody plnené výhradne Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Predtým, ako začneme, odporúčame vám, aby ste si milovali morské plody, že si môžete kúpiť čerstvé výrobky a vopred ich uvariť, aby ste si mohli pripraviť rozstrek morských plodov. Ak namiesto toho patríte medzi tých, ktorí nemajú čas ísť na rybí trh, môžete si kúpiť krevety, mušle a chobotnicu, ktoré už boli predtým uvarené a mrazené.

2

Ak chcete začať, šupky z morských produktov, Keď ich necháte čisté a ošúpané, nakrájajte krevety na malé kúsky rýchleho občerstvenia. To isté urobte s chobotnicami, nakrájajte ich na plátky a tiež nakrájajte kúsky surimi (krabie tyčinky). Akonáhle budete mať všetky výrobky pripravené, rezervujte ich na neskoršie použitie.

3

Pokiaľ ide o mušle, po vyčistení a poškriabaní jeho škrupiny by ste mali otvorte ich na paru, Priveďte vodu do varu, pridajte mušle a nechajte ich postupne otvárať. Potom ich vyberte z obalu a uschovajte produkt na neskoršie použitie.

4

Medzitým pripravujeme zeleninu, Nasekajte papriku, zelenú papriku a škoricu, kým nezískate malé kúsky, ako keby ste pripravovali omáčku. Nakrájajte tiež čierne olivy (pokiaľ možno bez kostí, aby bola práca rýchlejšia a ľahšia). Všetko umiestnite do misy a odložte.

5

Rozstrek morských plodov je osviežujúci a ľahký pokrm, aby bola chutnejšia, pripravíme vinagrétu na báze EVOO (Extra Virgin Olive Oil), octu (najlepšie jablka alebo bieleho vína), soli a korenia (podľa chuti) a cesnaku. Strúčik cesnaku by mal byť nasekaný na veľmi malé kúsky. Všetky ingrediencie vložte do misky a dobre ich premiešajte pomocou vidličky, až kým sa neviaže omáčka.

6

Vložte všetky ingrediencie, ktoré sme predtým pripravili a rezervovali, do misy (krevety, chobotnice, surimi, mušle, paprika a póriky). Zmiešajte ich a misku s vinaigrette zalejte vodou Pripravili sme sa. Roztočte ho tak, aby dosiahol všetky prísady.

7

Potom platňu zakryte plastovým obalom a nechajte ju niekoľko hodín odpočívať v chladničke. A pripravené! Už máme rozstrek morských plodov pripravený na chuť Je lepšie pripraviť sa vopred, pretože čím dlhšie odpočívate v chladničke, tým bude chutnejšia, pretože bude mať viac chuti.

Vychutnajte si tento bohatý zdravý, ľahký, chutný a chutný recept, ideálny pre najteplejší dni. Bon chuť!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako rozstrekovať morské plody, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send