Recepty

Ako pripraviť klubový sendvič

Pochádzajú zo Spojených štátov a vyzerajú naozaj skvele, klubový sendvič Podmanil si ostatné krajiny sveta, a nielen v reštauráciách, čoraz viac ľudí sa chce naučiť svoj recept, aby si mohli vychutnať tento úžasný sendvič vo svojich domovoch. Ideálne pre dospelých a deti a ideálne pre neformálne večere, pica pica alebo jedlo s priateľmi. Je to vynikajúca alternatíva, ktorá každému nechá cmúľať prsty. Preto vám na stránkach en.com prinášame recept ako pripraviť klubový sendvič A užite si jeho skvelú chuť.

1 osoba 30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 3 plátky bieleho chleba
  • 2 plátky syra
  • šalát
  • 1 veľké paradajka
  • 2 lyžice majonézy
  • 2 plátky šunky
  • 4 veľké prúžky slaniny
  • 4 kuracie filé
  • 1 polievková lyžica masla
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť romantický sendvič Kroky, ktoré treba urobiť, aby sa tento recept: 1

na pripraviť klubový sendvič Musíme začať so zeleninou. Šalát umyte, dobre vysypte a nakrájajte prírodné paradajky.

Ak necháme sendvič v správnej veľkosti, uľahčíme jeho konzumáciu.

2

Po druhé, vezmeme plátky bieleho chleba a na obidve strany roztiahneme maslo, to umožní, aby chlieb bol mäkší a chutnejší, čo skutočne zmení. Ďalej to trošku opečieme na panvici a položíme na tanier, aby sa začalo s montážou klubový sendvič.

3

V strede plátok umiestnime majonézu po oboch stranách a plátok syra na stranu, ktorá bude umiestnená lícom nahor. Potom zoberieme plátok, ktorý pôjde na dno, a umiestnime listový šalát a pár plátkov prírodného paradajky.

4

potom smažíme slaninuOdporúčam, aby sa toho veľa nerobilo, aby to nebolo príliš chrumkavé a položili sme ho na plátky paradajky a listy šalátu. To umožní pridať trochu chuti a tuku do tohto klubového sendvičového dna, čo maximalizuje jeho chuť.

Na slaninu položíme plátok syra a plátok chleba roztiahnutý s majonézou na dne.

5

Po zostavení prvého poschodia začneme pracovať s druhým a posledným poschodím pripravte perfektný klubový sendvič, Preto sme na panvici uvarili kuracie filé ochutené trochou soli a korenia a umiestnili sme ich na sendvič na vrch syra, ktorý sme predtým umiestnili v kroku 3.

6

Nakoniec vrátime listy hlávkového šalátu s dvoma ďalšími plátkami paradajok a zvyškom chleba. Nakrájajte sendvič šikmo, podávajte niektoré hranolky a choďte. Teraz si môžete vychutnať tento skvelý recept klubový sendvič doma

Bon chuť!

7

A ak ste fanúšikom sendvičov, nemôžete nechať ujsť niektoré z najchutnejších receptov, ktoré pre vás prinášame, takže vás pozývame skontrolovať naše články, aby ste zistili, ako pripraviť sendvič s kuracím mäsom alebo jednoduchý a chutný sendvič so šunkou a syrom.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť klubový sendvič, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.