Recepty

Ako vyrobiť špagety carbonara bez krému

Možno sa chystáte objaviť pravdu, ktorú ste doteraz nevedeli: recept na tradičnú karbonovú omáčku Nenosí krém. Ako ste čítali, ide o pomerne jednoduché spracovanie, ktoré obsahuje tri pomerne základné zložky: vajce, slaninu a syr. Tento recept je možné vyrobiť s variantom slaniny, ktorá sa v niektorých oblastiach ľahšie dá získať, a niektorí z nich radšej pridávajú cibuľu, ale pravdou je, že krém Nie je na zozname a dokonca pre niektorých milovníkov tejto omáčky je hriechom pridať túto zložku. Ak chcete vedieť ako vyrobiť špagety carbonara bez krému, v tomto článku vám to vysvetlíme.

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • 250 gramov špagiet (pre 2 osoby)
  • 200 gramov slaniny alebo slaniny
  • 1 vajce na osobu
  • Soľ a korenie
  • Parmezánový syr podľa chuti
Môže vás zaujímať aj to, ako uvariť špagety carbonara. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Príprava carbonara bez krému Je veľmi jednoduché začať nakrájať slaninu alebo slaninu na malé štvorčeky. Zahrejte nepriľnavú panvicu na mierne teplo a po zahriatí pridajte slaninu alebo slaninu bez pridania ďalšieho oleja, nezabudnite, že tieto výrobky majú svoj vlastný tuk, ktorý sa uvoľní pri varení.

Iba ak panvica nie je nelepivá, odporúča sa použiť trochu olivového oleja. pridajte korenie podľa chuti a nechajte variť, kým slanina alebo slanina nie sú zlatohnedé, hneď ako bude hotové, vypnite teplo.

2

Paralelne naplňte vysoký hrniec dostatočným množstvom vody, nalejte soľ a postriekajte olejom a nechajte zovrieť. Akonáhle sa začne vrieť, miesto špagety V závislosti od počtu hostí nezabudnite často premiešať, kým sa cestoviny neuvařia. Čas varenia sa bude líšiť v závislosti od hrúbky cestovín a od toho, či je čerstvý alebo varený, preto je najlepšie postupovať podľa pokynov na výrobku.

Akonáhle sú špagety al dente, vyberte ich z tepla, odtoku a rezervy. Pastu nikdy navlhčite, pretože to spôsobuje stratu soli a chladenie cestovín.

3

netopier jedno vajce na osobu rázne, až kým nie je homogénny, pridajte trochu soli a korenia podľa chuti, lyžicu syra parmezánu na osobu a potom pridajte slaninu alebo slaninu. Odstráňte všetko dobre.

4

Rýchlo premiešajte ingrediencie carbonara bez krému so špagetami za stáleho miešania tak, aby bolo rovnomerne rozložené na cestovinách. Ste pripravení! carbonara špagety bez krému Sú pripravení slúžiť, teraz by mal každý pridať syr podľa chuti a jedenia.

Jednoduchý a tradičný recept na sanie prstov.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť špagety carbonara bez krému, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.