Recepty

Ako pripraviť cesnakovú omáčku

cesnaková omáčka Je to jedno z najpopulárnejších korení, aké môžeme nájsť. Známy ako aioli v niektorých krajinách je to dokonalý spoločník pre mäso a zemiaky, ale tiež skvele vyzerá na hamburgeroch, sendvičoch, párkoch v rožku alebo ako dip, a akonáhle ho budete mať, môžete si ho vyskúšať s čímkoľvek chcete. , Najlepšia vec je, že je to veľmi jednoduchá príprava, ktorá vám zaberie pár minút, a preto vysvetlíme stránky en.com ako pripraviť cesnakovú omáčku Olízať si prsty

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 strúčiky cesnaku
  • 1 vajce
  • 1 šálka olivového oleja
  • 1 lyžica citrónovej šťavy
  • Soľ a korenie
  • Čerstvá petržlenová vňať alebo koriandr (voliteľné)
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť cesnakovú a petržlenovú omáčku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

cesnaková omáčka Môže mať mnoho variantov, v niektorých krajinách pridávajú k prísadám vetvičku petržlenu alebo koriandra, čo dodáva jednoducho chutný dotyk. Na iných miestach pridávajú do receptu pálivú papriku, aby bola chuť intenzívnejšia.

V nás vám poskytneme najzákladnejší recept zo všetkých, do ktorého môžete začleniť tieto voliteľné prísady, ak si budete priať.

2

Začnite olúpaním cesnaku, potom pomocou mixéra, mixéra alebo kuchynského robota, rozdrvte cesnak spolu s lyžičkou citrónovej šťavy. Po rozdrvení pridajte vajíčko do zmesi spolu so soľou a korením a pokračujte v bití.

3

Za miešania by ste mali pridať olejovú šálku do zmesi vo veľmi jemnej nite, postupne po kúsku. Ak máte niekoho, kto vám s touto úlohou pomôže oveľa lepšie, je nevyhnutné, aby ste postupovali postupne cesnaková omáčka dosiahnite požadovaný bod a nestrihajte ho.

4

Po dokončení pridávania oleja pokračujte v miešaní, až kým sa nedosiahne cesnaková omáčka počítať s požadovaným bodom. Ak plánujete včleniť petržlen alebo koriander, je to ten pravý čas na to, aby ste to trochu premiešali, až kým sa nerozdrví.

Ak je taká hustá, ako chcete, prestaňte miešať, podávajte v nádobe a odneste do chladničky najmenej 30 minút. Pripravené: Podľa týchto jednoduchých pokynov si môžete pripraviť vynikajúcu cesnakovú omáčku a ideálne na klovanie alebo podávanie s jedlom.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť cesnakovú omáčku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.