Recepty

Ako pripraviť orechovú omáčku

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipesdecocinablog.com

Určite pri viacerých príležitostiach jete pečené mäso a hľadáte nejakú lahodnú omáčku, pomocou ktorej vylepšíte jeho chuť a dodáte miske iný dotyk. No, orechová omáčka Je to vynikajúca možnosť, ktorú môžete použiť na sprevádzanie tohto druhu jedla, ale aj na ryby alebo cestoviny. Pokračujte v čítaní tohto článku a krok za krokom objavte, ako pripraviť orechovú omáčku, výsledok sa vám bude páčiť!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1/2 cibule
  • 2 alebo 3 matice
  • 1 čajová lyžička oregano
  • 1 šálka kuracieho alebo mäsového pečeného džúsu
  • 1 šálka vody
  • 1 ratolesť tymiánu
  • Guľôčky čierneho korenia
  • Vypadni
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť holandskú omáčku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste pripravili orechová omáčka, je variť vodu v kastrole spolu s oreganom a tymiánom na miernom ohni. Nechajte to niekoľko minút variť namočte tekutinu na odstránenie bylín a uloženie získaného vývaru do nádoby.

2

Potom položte panvicu na oheň, pridajte trysku olivového oleja a nechajte ju ohriať. Medzitým olúpeme a nakrájame na polovicu cibule a akonáhle je olej horúci, pridajte cibuľu na panvicu, aby sa opečila.

3

Kým sa cibuľa smaží, mali by ste nakrájajte orechy na maltu, Existuje niekoľko trikov, ktoré môžete uviesť do praxe, takže úloha lúpania orechov je oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Objavte ich všetky pomocou článku Ako ľahko olúpať orechy.

4

Po pár minútach, keď už je cibuľa zlatá, by ste mali pridajte ho do vývaru ktoré ste si vyhradili v predchádzajúcich krokoch spolu s korením, soľou, pečenou šťavou a nasekanými orechmi. Nechajte variť niekoľko minút, kým si nevšimnete, že vývar, ktorý ste naliali, bol znížený.

5

Akonáhle je vývar bol znížený, musíte odstrániť kastról z tepla a vy orechová omáčka Budete pripravení sprevádzať akýkoľvek recept na mäso, ryby alebo cestoviny. Ak chcete, aby omáčka mala jemnejšiu a mäkšiu textúru, môžete ju rozdrviť v mixéri.

Nenechajte si ujsť náš recept na špagety s orechovou omáčkou.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť orechovú omáčku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send