Recepty

Ako pripraviť syr zo štyroch syrov

Pin
Send
Share
Send
Send


Ste nadšení syr? Ste jedným z tých, ktorí žiadajú pizzu so syrom navyše? Potom nemôžete prestať učiť robiť tento recept, s ktorým môžete sprevádzať širokú škálu jedál: od makarónov po hovädzie steaky, ktoré zostanú s chutnou a neopakovateľnou chuťou. Berte na vedomie a pokračujte v čítaní tohto článku, v ktorom vám hovoríme ako pripraviť omáčku zo štyroch syrov s jednoduchými pokynmi a veľmi rýchlym sledovaním. Obnovte chuť svojich jedál pomocou tohto receptu!

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • 50 g syra Roquefort
  • 50 g syra brie
  • 50 g kozieho syra
  • 50 g tvarohu
  • 1 malá tehla tekutého krému
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť syrovú omáčku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je nalejte všetky nakrájané syry do hrnca: Syr Roquefort, syr Brie, kozie syry a tvarohový syr spolu s tekutou smotanou. Akonáhle budete mať všetky ingrediencie v hrnci, musíte ich zapáliť na miernom ohni, až kým sa nerozoberajú rôzne ingrediencie, kým ich odstraňujete, aby ste zabránili ich zlepeniu.

2

Ak máte rôzne syry a smotanu dobre premiešané, mali by ste pridáme soľ a korenie ktoré chcete Ale ak vidíte, že zmes prešla príliš tekutinou, môžete za miešania pridať štipku múky a získate väčšiu konzistenciu.

3

Ak ste pripravili receptúru s textúrou a konzistenciou, ktorú máte radi, môžete vypnúť teplo a nechať ho stáť 5 minút; s týmto časom to získate štyri syrová omáčka byť hotový krémovejšia a zaslúži si recept na reštauráciu.

4

A pripravené! Teraz stačí zmiešajte túto omáčku so štyrmi syrmi s jedlom, ktoré chcete, pretože je to vynikajúca omáčka, ktorá sa dá sprevádzať zo vyprážaných zemiakov, podáva sa s makarónmi alebo sa naleje na kus grilovanej bedierky, ako sa vám páči!

5

Okrem tohto tradičnejšieho receptu vám ponúkame ďalšie Recepty na báze syra že budete milovať Zoznámte sa s nasledujúcimi pokynmi, aby ste vedeli, ako pripraviť omáčku z bieleho syra alebo syr a cibuľovú omáčku.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť syr zo štyroch syrov, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Môžete si dať syry, ktoré chcete pripraviť omáčku, bude to určite veľmi dobré.

Video: Hruda syra (Január 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send