Recepty

Ako sa pekne baviť s paradajkami

pekné s paradajkami Je to chutné jedlo, zdravé, vyvážené a s nízkym obsahom kalórií. Potrebujete len veľmi málo prísad: pekné čerstvé, korenie, cibuľu a paradajky a spolu s nimi si môžete pripraviť bohatý recept pre celú rodinu, aby ste si mohli pochutnať na domácom jedle. Okrem prípravy to trvá veľmi málo času, asi 30 minút, je to veľmi pohodlné jedlo, ktoré môžete nechať pripravené ráno a vziať ho, stačí ho zahriať. Čo ste chceli vyskúšať? V dáme vám recept na urobiť pekné s paradajkami.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 500 gramov severného bonita
  • 1 cibuľa
  • 1 strúčik cesnaku
  • 1 zelený korenie
  • Paradajková omáčka
  • Olivový olej
  • Vypadni
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť pečené rúry. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Ak chcete pekné s paradajkami, potrebujeme dobrú surovinu. Odporúčam vám kúpiť bonito na trhu s rybami a že je čo najčerstvejšie. Odporúčame vám, aby ste rybárovi povedali, aby ho pripravil v tacos, takže je pohodlnejšie ho variť, pretože sotva bude mať tŕne a pre deti je veľmi dobré ho jesť. Druhou možnosťou je pripraviť ho na chrbte. To už záleží na vašom vkusu.

2

Začneme receptom: dajte panvicu a pridajte trochu oleja a smažíme sa trochu pekný, Najprv to musíte samozrejme dobre umyť a vysušiť pomocou abosorbentového papiera. Darujte ho trochu na oboch stranách, bez toho, aby sa príliš vyprážalo, pretože ho budete musieť variť. Akonáhle ho opečíte, rezervujte ho.

3

Na inom panvici pripraviť omáčku To bude sprevádzať naše krásne paradajky. Najskôr smažte nakrájanú zelenú papriku na malé kúsky, potom pridajte cibuľu a strúhanku z cesnaku, a keď je omáčka zlatohnedá, nalejte paradajkovú omáčku. Tu je tiež dôležité mať na pamäti, že výsledok sa výrazne líši, ak používame prírodnú paradajkovú omáčku, ale ak nemáte čas, v supermarketoch predávajú „domáce“ omáčky, ktoré sú veľmi úspešné.

4

Nechajte omáčku macerovať asi 20 minút na miernom ohni. Dajte pozor, aby sa omáčka nelepila na spodnú časť panvice, preto ju nezabudnite pozerať a trochu točte. Vyskúšajte to a napravte soľ a korenie. Pepř je voliteľný, záleží to na dotyku, ktorý mu chcete dať.

5

Keď je omáčka pripravená, v ďalšom kroku to urobte pekné s paradajkami to je pridať peknú že ste pozlátili v kroku 2, do omáčky, Znížte teplotu a nechajte všetko variť asi 5 minút. Dajte si pozor, aby ste ryby neprevařili a nevysušili, ale je dôležité, aby krásna chuť dostala omáčku.

6

Už máte svoj pekné s paradajkami, aby ste ju mohli podávať veľmi horúco a sprevádzali nejaké domáce zemiaky. Uvidíte, ako ste úspešní s týmto domácim jedlom, ktoré sa hodí: zdravé, domáce a chutné jedlo. Užite si to!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako sa pekne baviť s paradajkami, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Best Speech You Will Ever Hear - Gary Yourofsky (Január 2020).