Recepty

Ako vyrobiť grilovanú podrážku

podrážka Je to biela ryba, ktorú je veľmi vhodné zaradiť do našej stravy. Vďaka veľkému prínosu vitamínov a nízkemu obsahu tukov je ideálne jedlo pre ľudí, ktorí chcú viesť zdravý život.

Existuje mnoho spôsobov varte podrážku ale ukážme vám jednu z najtradičnejších a najpopulárnejších vo všetkých kuchyniach: podrážka na grile, Pokračujte v čítaní a učte sa ako pripraviť grilovanú podrážku, veľmi výživný recept, ktorý sa odporúča pre deti aj dospelých.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 podošvy
  • 1 citrón
  • Olivový olej
  • petržlen
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako si vyrobiť podrážku pomocou oranžovej Kroky, ktoré treba urobiť, aby ste urobili tento recept: 1

Prvý krok k poznaniu ako pripraviť grilovanú podrážku rozotrite filé z podošvy trochou oleja pomocou kuchynskej kefy. Medzitým dajte na panvicu postriekanie olejom a teplo zahrejte na médium.

2

Keď vidíte, že sa olej v panvici začne zahrievať, nalejte jediný filet a nechajte ho urobiť na jednej strane ako na druhej strane. Nalejte trochu soli na ryby a trochu nasekanú petržlenovú vňať, aby ste uvarili s chuťou tohto druhu.

3

podrážka Varí sa veľmi rýchlo a za menej ako 5 minút môžete variť ryby, presný čas však závisí od vášho vkusu a sily vašej kuchyne.

4

Keď ste užili podošva zo železa, podávajte na tanier a posypte stlačeným citrónom, čím zvýšite chuť rýb. Tento posledný krok je však voliteľný, pretože existujú ľudia, ktorí nemajú radi jedlo pri jedle.

5

Teraz viete ako pripraviť grilovanú podrážku, veľmi výživný a zdravý recept. Ak si chcete vytvoriť kompletné jedlo, môžete podrážku sprevádzať ďalšími receptami, ako je grilovanie zeleniny, hrsť hnedej ryže, pečené zemiaky alebo ľahký krém zo zeleniny.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť grilovanú podrážku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.