Recepty

Ako vyrobiť špenát a šampiňóny

Pin
Send
Share
Send
Send


tortilla Je to jeden z najrozšírenejších receptov španielska kuchyňa a je to tak, že umožňuje nekonečné množstvo možností, ako sa pripraviť na chuť, s prísadami, ktoré sa vám najviac páčia. Dobrým príkladom sú tortilly so všetkými druhmi zelenina, to bude zdravé a výživné. V sme sa rozhodli pre omeleta z húb a špenátuspolu s niektorými zemiakový aby bola konzistentná Ak chcete zistiť, aké kroky je potrebné dodržať, zostaňte naladení na tento vynikajúci recept.

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 g čerstvého špenátu
  • 200 g húb
  • 3 vajcia
  • soľ a korenie
  • 2 malé zemiaky (voliteľné)
Budete potrebovať:
  • Panvica
  • miska
  • wringer
  • Miska alebo gyroskopy
  • Nôž, vidlička a drevené náradie
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť špenátovú tortilu Postupujte podľa tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť na prípravu špenátu a húb omelety, je zapálenie ohňa. dosť veľká s trochou vody, Je dôležité, aby ste nepridávali príliš veľa vody.

2

Keď sa voda rozbije a uvarí, pridajte čerstvý špenát do hrnca; Nerobte si starosti, ak ich voda na začiatku nezakryje, alebo ak sa zdá, že je to nadmerné množstvo zeleniny, pretože veľmi skoro zmiznú.

3

zanechať varíme špenát na pár minút, nezaberie to príliš veľa času, ale bude stačiť asi päť minút. V prípade použitia hlboko zmrazeného špenátu postupujte podľa pokynov na obale.

4

Vypnite teplo a vypusťte špenát pomocou odtoku; Zatlačte ich drevenou lyžičkou, aby ste úplne odstránili vodu. Ako sme už spomenuli, uvidíte, že objem špenátu sa výrazne zníži, je to normálne.

5

Teraz to bude na rade tortilla huby, musíte ich najskôr vyčistiť. Okrem toho, že sú silne znečistené, môžete ich umyť pod tečúcou vodou, ale bude dôležité, aby ste ich dobre osušili.

6

potom nakrájajte huby na plátky a položte panvicu na oheň malým olivovým olejom, kde ich opečiete. Ešte ich nevystrekujte.

7

Keď je olej veľmi horúci, pridajte huby na panvicu a keď odstránia vodu, postriekajte ich podľa chuti. Mali by ste nechať tieto huby v ohni, kým nie sú zlatohnedé.

8

Pre recept zo špenátu a hríbovej omelety sme sa rozhodli pridajte zemiaky kvôli konzistencii, ale treba poznamenať, že to dokážeme bez nich. Ak chcete pridať aj zemiaky, musíte olúpať dve malé zemiaky a nakrájať ich na plátky alebo malé kúsky, pričom sa uistite, že sú všetky rovnaké veľkosti.

9

Potom dajte panvicu s množstvom oleja a keď je veľmi horúca, pridajte zemiaky a odstráňte ich, keď uvidíte, že sa začínajú variť, ale nie sú vôbec vyprážané.

10

Na druhej strane musíte poraziť vajcia na tanieri alebo miske do ktorého pridáte zvyšné množstvo tortilly, ktoré sme si vyhradili: špenát, šampiňóny a zemiaky.

11

Pomocou vidličky alebo iného kuchynského riadu odstráňte všetko jedlo takže sú dobre premiešané a potom tortilla dobre distribuované.

12

Jeden položte na oheň nepriľnavá panvica - Bude veľmi dôležité nelepiť tortilu - trochou oleja a keď sa zahreje, prevráťte obsah misky. Mali by ste ju odstrániť drevenou špachtľou, aby sa vajíčko postavilo a tortilla tvarovala okrajom.

13

S pomocou taniera, kastrolu alebo skrútenej skrinky musíte preklopte tortilu variť na oboch stranách. Ak zistíte, že na obidvoch stranách nebolo dostatočne zlaté, zopakujte akciu.

14

A budete mať svoj zoznam pripravený špenát, šampiňón a zemiaková omeleta! Bon chuť!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť špenát a šampiňóny, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send