Recepty

Ako vyrobiť grilovanú chobotnicu

Pin
Send
Share
Send
Send


Chobotnice Sú jedným z najchutnejších pochúťok mora. Ak nechcete komplikovať svoj život veľmi prepracovaným receptom a užiť si tento typický španielsky tapa, odporúčame vám pokračovať v čítaní.

Chobotnica má vynikajúcu chuť a nevyžaduje veľa zariadení, aby chutila skvele, bez problémov slúži ako predjedlo, spoločník alebo hlavné. Chcete jednoduchý, zdravý a chutný recept? En.com vysvetlíme ako pripraviť grilovanú chobotnicu, Začnite si pochutnať na jednom z tradičných jedál španielskej kuchyne a nasajte prsty.

4 osoby 30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 kilogram čerstvej kalamáre
  • 2 strúčiky cesnaku
  • Nasekaná petržlenová vňať
  • 1 pohár bieleho vína
  • 2 polievkové lyžice olivového oleja
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť chobotnicu v atramente Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu:

robiť chobotnica grilovaná Je to veľmi ľahké a naviac to, že potrebné prísady sú veľmi malé, navyše najbezpečnejšia vec je, že ich máte po ruke a doma. Prvá a základná vec je, že si niečo kúpite čerstvá chobotnica, aby bol recept dokonalý, je lepšie, aby neboli zmrazené.

Po ich vykonaní vám odporúčame, aby ste si ich podávali a zjedli. Je to jedlo, ktoré je veľmi čerstvé čerstvo pripravené a ak ho znova zohrejete, stráca veľa.

2

Pripraviť tento recept na grilovanú chobotnicu pred varením ich dôkladne očistite, Je to najťažšia a najdrahšia časť celej prípravy, ale je to absolútne nevyhnutné. Vyčistite celý vnútro chobotnice a odstráňte z nej biele perie, ktoré majú. Ak si nie ste veľmi istí procesom, v článku o tom, ako vyčistiť chobotnicu, to vysvetlíme postupne.

Keď ich máte čisté, položte ich na savý papier, aby sa zvyšky vody odstránili a uvarili lepšie. Je to veľmi dôležité, pretože ak voda zostane namiesto grilovania, uvarí sa.

3

Ak má chobotnica zachytiť ešte intenzívnejšiu chuť, je dobré nechať ju odpočinok s trochou soli a nasekaný cesnak, Kým je voda absorbovaná a chobotnica je nasiaknutá chuťou cesnaku, stojí za to sa pripraviť na dresing.

Vezmite misku, nakrájajte strúčiky cesnaku a rozdrvte ich. Do misky vložte cesnak, nasekanú petržlenovú vňať, biele víno a olej a dobre sa pohybujte. Mali by ste mať omáčku so všetkými ingredienciami veľmi dobre doplnené.

4

Potom položte žehličku do ohňa, oliheň dobre osušte papierom a urobte pár pozdĺžnych rezov tak, že keď ich položíte na žehličku, nebudú sa vydutie. Keď sa olej dobre zohreje, pridajte kalamáre.

Musíte varte na vysokej teplote niekoľko minút, Keď sú takmer hotové, vezmite obväz, ktorý bol predtým pripravený, a hodte kalamáre, nechajte všetko hotové spolu maximálne jednu minútu. A sú pripravení jesť a užívať si. Keď ich položíte na tanier, môžete ich jesť sami s pripraveným petržlenovým dresingom a dokonca ich sprevádzať chutným domácim cesnakovým olejom. Každopádne sú jednoducho skvelé.

Ale samozrejme to nie je jediný klasický a chutný recept s týmto jedlom, ak máte radi chobotnicu a chcete objav viac príprav Nenechajte si ujsť naše položky:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť grilovanú chobotnicu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send