Recepty

Ako urobiť kód kódovania

Pin
Send
Share
Send
Send


kódovaná treska alebo Miešané vajcia s treskouJe to veľmi jednoduchý a chutný spôsob, ako využiť zvyšky tejto ryby na prípravu ľahkého a bohatého jedla, ktoré sa môže podávať ako predjedlo alebo ako hlavné jedlo, ak uprednostňujete nie príliš ťažké jedlo. Ak tak urobíte, je to veľmi jednoduché a dostanete sa k nám pár minút, takže nie je žiadna výhovorka na vstup do kuchyne a ísť von s chutnou prípravou, ktorá je ideálna na to, aby deti jedli ryby a dospelí si užívali túto jednoduchosť plnú chuti. Pokračujte v čítaní, pretože vysvetlíme en.com ako urobiť kód kódovania Olízať si prsty

4 osoby Zloženie:
  • 250 gramov tresky
  • 1 stredná alebo malá cibuľa
  • 6 vajec
  • Banda čerstvej petržlenovej vaty
  • Soľ a korenie
  • Olivový olej
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť miešané vajcia so šunkou Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete urobiť kódovaná treska Je lahodné, že je dôležité, aby táto ryba bola správne odsolená a rozdrvená, inak nebude konečný výsledok dobrý. Ak si môžete kúpiť tresku už bez soli a na malé kúsky, ale ak ju nenájdete, potom s dobrou bedrou približne of kilo sa dostanete k vám.

V našom článku triky na odsoľovanie tresky vám dávame niekoľko odporúčaní, aby ste ju dostali úspešne a bez straty chuti tejto bohatej ryby. Akonáhle je soľ bez obsahu, budete ju musieť rozdrviť, aby sa miešal.

2

Akonáhle je treska pripravená na varenie, je na rade nakrájanú cibuľu nakrájajte veľmi malé Ak sa chystáte slúžiť týmto bojom deťom, je lepšie, aby sa cibuľa takmer nevidela, a tak sa vyhnete tomu, aby ste v poludnie dostali peros.

3

Vložte olivový olej, aby sa zahrial v nepriľnavej panvici na miernom ohni, po zahriatí pridajte cibuľu, zamiešajte a nechajte pôsobiť 5 minút, kým nezačne zhnednúť a nezmäknúť.

V tomto bode musíte pridať strúhanku tresku, pridať korenie, premiešať a variť ďalších 5 minút.

4

V miske rozbite 6 vajíčok, premiešajte, kým sa dobre nezmiešajú, a pridajte štipku soli a korenia. Pridajte vajcia na panvicu a premiešajte ich počas varenia kódovaná treska Je takmer pripravený, musíte ho odstrániť z tepla, keď sa vajcia vo varení najviac páčia.

Pred ich vybratím z ohňa by ste sa mali pokúsiť podľa potreby opraviť soľ a korenie.

5

V čase podania kódovaná treska odporúča sa nasekať čerstvú petržlenovú vňať a posypať ju na tanier, pretože to pomôže zvýrazniť chuť rýb oveľa viac.

Je to také jednoduché! A ak sa vám táto príprava zdala skvelá, potom si nemôžete nechať ujsť naše recepty z húb, kreviet alebo klobás, ktoré sú alternatívou každého kulinárskeho štýlu.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť kód kódovania, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send