Recepty

Ako vyrobiť kdoule bez cukru

Dule je ovocie, ktoré sa vyznačuje nízkym obsahom cukru, hoci jeho konzumácia nie je taká vysoká ako jablko alebo hruška. Ide skôr o ovocie, ktoré sa používa na výrobu kurčieho mäsa, kde už je bežné, že má vyšší obsah cukru. To znamená, že v mnohých prípadoch to nie je primeraný produkt v strave mnohých ľudí, najmä ak sa dodržiava režim chudnutia alebo sa má zachovať hmotnosť. Neodporúča sa ani diabetikom ani tým, ktorí musia kontrolovať hladinu cukru, ktorý pijú, pretože ho majú trochu vysokú.

V týchto prípadoch je alternatívou výroba kdoule bez cukru, hoci jeho konzumácia by sa mala vždy konzultovať s lekárom, najmä v prípade pacientov s cukrovkou, aj keď sa musí dobre merať a regulovať aj dávka glukózy. inzulín. Ak to môžete jesť, povieme vám to ako vyrobiť kdoule bez cukru, s vysvetlením všetkých krokov, ktoré je potrebné urobiť.

2 hodiny Nízka náročnosť Zloženie:
 • 1 kilogram kdoule
 • 10 lyžíc tekutého sacharínu
 • 3 obálky práškovej želé
 • Škorica (voliteľné)
 • voda
Budete potrebovať:
 • Kastról alebo veľký hrniec
 • Mixér baríl
 • Forma na vloženie dule
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť kdoule kompot Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete kdoule bez cukruPrvá vec, ktorú musíte urobiť, je vziať si deku a dobre ich umyť, aby bola všetka pokožka dobre vyčistená.

2

Potom položte na oheň hrniec s vodou. Keď sa uvarí, začnite dávať všetky drdoly dovnútra, aby pokožka zjemnila a potom je ľahšie ich olúpať. U niektorých to zvyčajne stačí 5 minút, počítajúc od toho voda sa začne vrieť.

3

Keď čas uplynie a pokožka dule je mäkšia, odstráňte ich z kvetináča, ktorý musíte tiež odstrániť z ohňa. Nech sa zahriať, aby mohli olúpajte kdoule bez horenia

4

Keď už máte ošúpané kdoule, nakrájajte ich na veľké kúsky a vložte ich do hrnca alebo hrnca. Zakryte ich vodou a pridajte polievkové lyžice tekutý sacharín a ak chcete nejaké uviesť škorica, je tiež čas. So všetkým, čo je vo vnútri, sa hrniec vráti do ohňa.

5

Hrniec so všetkými ingredienciami vo vnútri musí variť jednu hodinu. Po uplynutí tejto doby ho musíte odstrániť z ohňa. Ak však vidíte, že kúsky ešte nie sú mäkké a neroztopia sa, nechajte hrniec v ohni trochu viac.

6

Ďalším krokom je skartovať všetko dobre pomocou mixér pre bary Zrýchlenie procesu. Musíte rozšľahať, až kým neuvidíte, že to vyzerá ako mierne hustá smotana, ktorá je ako krémová kaša, ale je dôležité, aby bola dobre zbitá a aby nemala zhluky.

7

Keď máte všetko porazené, je čas pridajte želé, Je dôležité mať pripravené na okamih pridania. Jeho príprava je jednoduchá: stačí naliať obsah obálok do studenej vody. Táto zmes sa pridá do drdinov a všetko sa v prípade potreby vráti do ohňa neustále miešať tak, aby sa želé dobre zmiešali s dule.

8

Akonáhle je želé dobre premiešané s rozdrvenými kdoule, ďalším krokom je odstránenie hrnca z tepla a jeho naliatie do nádoby na dokončenie. stáť a chladiť, Keď je zima, vložte pleseň do chladničky a nechajte ju tam 24 hodín, Po uplynutí tejto doby je pripravený na spotrebu.

Tu je niekoľko nápadov o tom, ako kdoule žere, takže viete najlepšie jedlá.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť kdoule bez cukruOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
 • Môžete tiež použiť ručné tyče, ale bude to stáť viac práce, aby ste mohli poraziť celú zmes a dosiahnuť uvedenú textúru.
 • Forma na vloženie dule po vybratí z kvetináča je lepšia, že má obdĺžnikový tvar, pretože takto môžete dlážku nakrájať lepšie a vytvoriť si typické kocky alebo štvorce alebo ich podávať v pásoch.
 • Sacharín môže byť nahradený inými sladidlami, napríklad steviou. V takom prípade sa musíme pozrieť na rovnocennosť pokynov pre značku, aby sme dali primeranú sumu.
 • Trik, ako zistiť, či je škrupina už mäkká, je vziať nôž a pichnúť kožu kdoule špičkou. Ak zadáte ľahko, sú pripravené. V opačnom prípade je potrebné mať ich trochu viac v ohni.

Video: První domácí marmeláda - kdoulová. kdoulový džem (Január 2020).