Recepty

Ako konzervovať olivy

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: cocinandoconanni.blogspot.com

olivy oni sú predjedlo Španielska par excellence. Sú zdravé a výživné. Okrem energie dodávajú kyselinu olejovú, vitamíny a vápnik. V Španielsku je na trhu veľké množstvo olív, viac ako deväťdesiat odrôd: picual, hojiblanca, verdeja, skutočné pole ... a všetky sú chutné. Ak chcete vedieť ako konzervovať olivy, dáme vám niekoľko rád.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zachovať chinoa Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

na konzervovať olivy, je nevyhnutné mať sklenenú nádobu. Vyvarujte sa plastových nádob alebo iného materiálu. Crystal je materiál, ktorý najlepšie uchováva jedlo v chladničke.

Obrázok: infojardin.com2

Uistite sa, že sklenená nádoba, kde budete skladovať olivy pre vaše konzervácia Zatvára sa pevne. Tým sa zabezpečí, že olivy si zachovajú svoje živiny a príchuť.

3

Ak máte po konzumácii olív dostatok tekutín, mali by ste konzervovať zvyšné olivy v tejto tekutine je to najlepšie konzervačné činidlo. Na pokrytie olív môžete pridať aj trochu vody.

4

Ak nemáte dostatok tekutiny, čo môžete urobiť konzervovať olivy je prikryť vodou, pridať trochu soli a jeden alebo dva plátky citróna.

5

Samozrejme, rovnako ako väčšina potravín, to najlepšie pre vaše konzervácia Je ich udržiavať v chlade. Čo musíte urobiť, je dať pohár s olivy Vnútri chladničky Zachová sa tým jeho chuť a vlastnosti.

6

olivy že v chladničke by ste nemali zostať približne 5 dní. V každom prípade vyskúšajte jeden a ak si všimnete nejakú kyslosť v olivovom oleji, potom ich nepoužívajte na varenie.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako konzervovať olivyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: : Uhorková čalamáda (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send