Recepty

Ako si udržať fondant

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: madefrompinterest.net

Počas posledných rokov cukrovinky Stúpa na nepredstaviteľnú úroveň slávy a uznania. To, čo bolo predtým vyhradené iba pre cukrárskych kuchárov a odborníkov na predmety, sa teraz dostalo do domovov a môže ich robiť prakticky každý. Medzi veľké množstvo možností, ktoré ponúka, patrí fondánové dekorácie Sú medzi najobľúbenejšími milencami najobľúbenejšie. Robiť to doma, manipulovať s ním a vytvárať postavy, ktoré sa nám najviac páčia, je ľahké, ale predstavuje problém. Je to tak, že keď raz tento fondant otvoril alebo začal, v priebehu niekoľkých dní stvrdol. Aby ste tomu zabránili a môžete to využiť dlhšie, v tomto článku vám ukážeme ako udržať fondant.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zachovať chinoa Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je, že na rozdiel od iných potravín je pre fondán veľmi studená, pretože kazí a stvrdne rýchlejšie. To znamená, za žiadnych okolností uchovávajte ho v mrazničke alebo chladničke. Keď robíme domáci fondant, je pravda, že si ho musíme vyhradiť na niekoľko hodín v chladničke, ale presne tak, aby stvrdol a získal správnu konzistenciu, aby sa nezachoval.

2

Najlepší spôsob, ako udržať fondant, je s filmovým papierom, Zakryte všetok fondán, ktorý ste po zdobení torty alebo po vytvorení figúrky zanechali, papierovú fóliu pevne napnite, aby do nej nemohol vniknúť žiadny vzduch a uložte ju do nádoby s vekom. Potom tento kontajner uložte na miesto pri izbovej teplote, ani v chlade, ani v teple a bez vlhkosti.

Obrázok: sugarmur.com3

Ak máte veľa fondantu, odporúčame vám, aby ste ho hneď po zabalení filmu uviedli v mraziacich vreckách, aby ste sa ubezpečili ešte viac, aby nevnikol žiaden vzduch, a tieto vrecká, v nádobách s vzduchotesným uzáverom. Týmto spôsobom fondant zostane v perfektnom stave, kým ho znova nepoužijete. Nezabudnite, že vzduch a vlhkosť sú s touto cukrovou pastou úplne nekompatibilné.

Obrázok: Comprafondant.com4

Vždy, keď vyberiete fondant, aby ste ho použili, nezabudnite, že musíte dobre ho miesiť Ak chcete znovu získať textúru a konzistenciu, uvidíte, že hoci sa zdá byť ťažšie, rýchlo sa vracia do svojho tvaru. Nikdy nepoužívajte tabakový papier zachrániť zostávajúci fondant, pretože sa nezachová. Tento druh papiera nie je tak hermetický a účinný, pokiaľ ide o fóliu na uchovávanie a udržiavanie potravín na stredne dlhé alebo dlhé obdobie.

5

Pokiaľ ide o konzervácia fondánových koláčov Mali by ste vedieť, že to isté sa deje so samotnými cestovinami, s ničím v chladničke alebo mrazničke. Pamätajte, že jednou z hlavných zložiek fondantu je cukor, ktorý sa rozpúšťa s vodou, preto sa neodporúča uchovávať ich v chladničke. V ideálnom prípade ho predstavte v škatuľka alebo nádoba s vekom a skladujte ju na mieste pri izbovej teplote a na miestach, kde priame slnečné svetlo alebo žiarivka nedosiahne, pretože by to poškodilo krytie. Nezakrývajte ho plastovým obalom, pretože by ste mohli poškodiť dekorácie.

6

Akonáhle sa koláč začal, ak zostala nejaká časť, potom ju musíte uchovávať v chladničke, pokiaľ sa spotrebuje počas niekoľkých nasledujúcich dní. Najdôležitejšou vecou je však skladovať zvyšky v nádobe s vekom, ako by ste robili pri bežnom piškótovom torte.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si udržať fondantOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Kala (Smieť 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send