Recepty

Ako vyrobiť jablkovú omáčku

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: naranjalimon.com

jablkové pyré Je to jeden z najchutnejších spôsobov, ako konzumovať toto ovocie, a tak získať veľa z jeho výhod zdravým a veľmi jednoduchým dezertom. Tento recept je tiež ideálnym spôsobom, ako využiť toto ovocie, keď ho máme v hojnosti, takže existuje veľa dôvodov na podporu tejto jednoduchej prípravy. En.com vysvetlíme ako pripraviť jablkovú omáčku S vynikajúcim výsledkom.

2 hodiny Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 kilogram zelených jabĺk
  • Pol šálky cukru, najlepšie hnedej
  • 2 šálky vody
  • 1 veľká citrónová šťava
  • Dve škorice
  • Ďumbier (voliteľný)
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť jablkový šalát. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Tento recept z jablkové pyré Je to vynikajúce a veľmi jednoduché. Ak chcete začať, musíte si vybrať jablká dobrej kvality, bez modrín, hrčiek alebo škvŕn. Ak chcete intenzívnejšiu chuť, dobrou voľbou je ekologická alebo záhradná.

2

Začnite olúpaním všetkých jabĺk, nasekaním na stred a odstránením srdca. Potom ich nasekáme na stredné kúsky.

3

Pridajte kilogram nakrájaných jabĺk, dva šálky vody, pol šálky hnedého cukru, dve tyčinky škorice a kúsok zázvoru, ak je to potrebné. Umiestnite na stredne vysoké teplo a nechajte variť jednu hodinu, potom sa odstráňte z tepla.

4

Zo zmesi odstráňte škoricové tyčinky a zázvorový plátok, ak ste ich pridali, potom rozdrvte jablká pomocou zemiakového mlynčeka, aby ste získali rustikálnu textúru kaše. Túto zmes umiestnite na miernom ohni na ďalších 15 minút.

Obrázok: infobarrel.com5

Po uplynutí tejto doby vypnite teplo, nechajte ho trochu vychladnúť a potom, ak si budete želať, zmes prejdite cez mixér alebo elektrický mixér, aby ste získali jablkové pyré jemnejšie.

Potom nechajte mierne vychladnúť a slúži ako dezert sám alebo spolu s kúskom koláča alebo porcie zmrzliny. Dobrá chuť k jedlu!

Obrázok: nutriimee.blogspot.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť jablkovú omáčkuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send