Recepty

Ako vyrobiť ryžový papier - veľmi jednoduché

Ryžový papier je zábal, ktorý sa používa na výrobu rôznych chutných pokrmov. Je tiež známy ako banh trang alebo oblátkový papier. Sú to tenké a priesvitné listy, ktoré sa väčšinou používajú v juhovýchodnej Ázii na výrobu jarných alebo iných kotúčov. Aj keď existujú rôzne verzie, ktoré možno použiť na fajčenie alebo zdobenie, dnes v tomto článku de.com uvidíme ako pripraviť ryžový papier jedlé.

30 minút Stredne ťažké Zloženie:
  • Ryžová múka
  • voda
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť ryžu so šampiňónmi. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Vyrába sa ryžový papier varenie ryžovej múky vodou a vytvorenie pasty. Táto pasta sa umiestni medzi dve horúce platne tvoriace disk, a tak sa vytvorí ako krep. Tiež bude mať rovnakú hrúbku, takže sa nazýva papier.

2

Ryžová pasta, ktorá bude tvoriť ryžový papier, sa zhromaždí a nechá sa uschnúť na bambusových sieťkach. Tento proces môže trvať až jeden deň v závislosti od podmienok prostredia. Logicky musíme povedať Ryžovú pastu na suchom mieste.

3

Budeme vedieť, že pripravuje sa ryžový papier pretože uvidíme, že je chrumkavé, akoby to bol suchý list. Po zaschnutí je už chrumkavý a pripravený na použitie.

4

Musíte to obliecť ryžový papier namočte do studenej vody (horúca môže byť rozpustená) asi 15 až 20 sekúnd pred tým, ako bude pripravený na použitie a na varenie.

5

akonáhle ryžový papier Je mokrý a mäkší a musí sa používať opatrne. Je vyplnená tak, že mu dáva rolku, štvorec, tvar ventilátora alebo ju používa iba ako podperu.

6

Ďalšou možnosťou je ckúpte oblátky z ryžového papiera hotovo, v tom prípade ich musíme len namočiť, aby sme mohli robiť rožky, knedle alebo čo sa nám páči.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť ryžový papier - veľmi jednoduché, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.