Recepty

Ako variť dusenú zeleninu

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: cocinaycomparte.com

parný sporák Je to jeden z najzdravších, ktorý existuje, pretože jedlo si zachováva všetky svoje vlastnosti. Týmto spôsobom je to jeden z najviac odporúčaných spôsobov prípravy zelenina, aby ste využili všetky výhody, ktoré telu prinesú. Okrem toho je to veľmi jednoduchý a rýchly spôsob prípravy zelenina ktoré sa vám najviac páčia, takže vám tento článok v obálke nevynechajte Ako variť dusenú zeleninu.

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • Zelenina podľa chuti
  • voda
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť zeleninové rizoto Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

V tom čase dusená zelenina, prvá vec, ktorú by sme mali urobiť, je zelenina, ktorú chceme pripraviť. Na tento účel je potrebné ich umyť, prípadne olúpať a nasekať. Môžete pripraviť najviac dusenú zeleninu: brokolica, karfiol, špargľa, kukurica, mrkva, špenát, zemiaky ... čokoľvek si myslíte!

2

Jeden z najrýchlejších spôsobov Dusenie zeleniny je s elektrickým parníkom, malé zariadenie, ktoré uľahčuje prácu. Činnosť elektrických naparovačiek sa môže líšiť v závislosti od značky a modelu, ale všetky budú vyžadovať naplnenie nádrže na vodu a jej namontovanie umiestnením potravín do zodpovedajúcej misky. Nakoniec by sa mal potrebný čas pokryť a naprogramovať podľa druhu potravín; Normálne nájdete v príručke vášho elektrického naparovača tabuľku časov varenia zeleniny.

Obrázok: spanish.xjelectric.com3

Ďalšia dobrá voľba pre dusená zelenina Sú to dusené hrnce alebo tradičné parníky. Tento spôsob varenia v pare vyžaduje rovnaký postup ako elektrické naparovače; Týmto spôsobom by ste mali do dolnej nádoby vložiť trochu vody bez toho, aby ste sa dotkli sitka, zakryte ju vrchnou časťou, položte zeleninu na sitko a nasaďte veko.

Obrázok: vida-sana.es4

Ak chcete varte dusenú zeleninu s bambusovým parníkom, budete tiež potrebovať panvicu, kam sa zmestí. Týmto spôsobom pridáte vodu do panvice a umiestnite bambusový parník so zeleninou na vrch. Je dôležité pridať dostatočné množstvo vody, pretože sa vyparí, ale nikdy sa nemôžete dotýkať dna parníka alebo navlhčiť jedlo vo vnútri.

Obrázok: nuezmoscada.com5

A v prípade, že nemáte žiadne z týchto modulov gadget dusená zelenina, je tu tiež možnosť naparovania bez parníka. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať dostatočne veľké sitko, aby ste mohli odpočívať na hrnci alebo panvici, do ktorého umiestnite zeleninu, ktorú chcete pripraviť. Odporúčame vám prečítať si náš článok ako naparovať bez naparovača, kde nájdete podrobný postup.

Obrázok: kassidykey9.wordpress.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako variť dusenú zeleninu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send