Recepty

Ako pripraviť pečené plnené cukety

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: cuocadolce.blogspot.com

Ak máte radi zeleninu a pripravujete s nimi chutné recepty, napríklad slávne plnené baklažány, tento článok je pre vás ideálny. Predstavujeme iný spôsob uvariť cuketu, ide o prípravu chutnej náplne zmiešaním mäsa tejto zeleniny s mletým mäsom, zeleninou a pridaním jemnej bešamelovej omáčky. Tento recept podporuje mnoho variantov, pretože môžete skončiť pridaním tých ingrediencií, ktoré sa vám páčia najviac. Venujte pozornosť nasledujúcim krokom a zistite to ako pripraviť pečené plnené cukety veľmi jednoduchým spôsobom.

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 cukety
  • 200 g zmiešaného mletého mäsa (hovädzie a bravčové mäso)
  • 1 cibuľa
  • 1 strúčik cesnaku
  • 1 červená paprika
  • 150 ml bešamelu
  • strúhaný syr
  • olivový olej
  • soľ a korenie
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť zbité cukety Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, aby ste začali pripravovať tento recept plnená cuketa je rezať cukinu pozdĺžne a extrahovať mäso každej polovice. Použite na to lyžicu a nôž alebo nôž na zemiaky. Buničinu musíte extrahovať veľmi opatrne a ponechať kúsok od pokožky, aby nedošlo k poškodeniu zeleniny. Zariaďte cuketové mäso na tanieri.

2

Pridajte cuketu, štipku soli a prúd olivového oleja, položte ich na podnos a vložte ich do rúry. Musí sa predhriať na 180 ° C, Pečieme cuketu po dobu najmenej 20 minút.

Obrázok: www.recetario-cocina.com3

Počas pečenia je to na rade urobiť náplň pre cukinu Najskôr nakrájajte cibuľu, strúčik cesnaku a nasekajte papriku. Položte panvicu na oheň prúdom olivového oleja a nakrájajte cibuľu, keď začne zhnednúť, pridajte cesnak a papriku a nechajte asi 5 minút.

4

Akonáhle sa uvedené prísady sú pošírované, pridajte na panvicu cuketa mäso ktoré ste si už rezervovali predtým a mleté ​​mäso, Dochutíme ju špachtľou, až kým nezíska farbu. Keď je pripravená, vyberte panvicu z tepla.

5

Vyberte cuketu z rúry a dávajte pozor, aby ste sa nespálili, pridajte k plnené mäsom a zeleninou v každej polovici pomocou lyžice. Potom musíte pripraviť bešamelová omáčka, pridajte nad plnené cukety a nakoniec nastrúhajte strúhaný syr. Odporúčame vám navštíviť článok Ako pripraviť bešamel, ak ho chcete pripraviť doma.

Obrázok: sigojoven.com6

Teraz len odišiel dajte plnené cukety do rúry počas 10 minút pri približne 180 ° C. Aby sa strúhaný syr ľahšie roztopil, v posledných minútach môžete zapnúť zapečené mäso. Keď budú pripravené, vyberte ich z rúry a budú pripravené na servírovanie.

Obrázok: cuocadolce.blogspot.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť pečené plnené cukety, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send