Kategórie Recepty

Ako vybrať zrelý vodný melón
Recepty

Ako vybrať zrelý vodný melón

Plody majú intenzívnu chuť a arómu a majú širokú škálu rôznych a veľmi zdravých výživových vlastností, obvykle konzumovaných ako dezert, ale medzi hodinami sú tiež vynikajúcim jedlom. Najlepšie je jesť ovocie, keď je zrelé a nie zelené. Odtiaľto vám ukážeme nasledujúce video majiteľa obchodu s ovocím Pili v obchodnom centre Gran Via v Barcelone, majiteľa zrelého melónu.

Čítajte Viac
Recepty

Recepty na chudnutie so špenátom

Špenát je jednou z naj výživnejších a označených zeleniny, ktorá nám pomáha schudnúť. Sotva majú kalórie, poskytujú veľké výhody pre naše telo a sú bohatým zdrojom vlákniny, čo z nej robí ideálnu zložku na začlenenie do našej stravy, a preto majú vyváženú a nízkotučné diéty.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť grilované krevety

Krevety sú súčasťou morských živočíchov, ktoré konzumujeme najčastejšie, a sú dokonalým doplnkom mnohých jedál, ako sú paella, fideuá, rybacie zarzuela atď. Ale prečo si užiť ich neuveriteľnú chuť tým, že ich konzumujete sami a úplne zdravým spôsobom?
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť kuracie popcorn

Kuracie mäso je jedlo, ktoré sa mnohým ľuďom nepáči, ale niektorým ľuďom sa to nepáči, pretože ich biele mäso, hoci šťavnaté, nemá toľko chuti ako ostatné. To často vedie k odmietnutiu a musíte hľadať alternatívy na varenie kuracieho mäsa pomocou duseného mäsa alebo omáčok, ktoré mu dávajú iný a chutnejší dotyk, okrem iných možností.
Čítajte Viac
Recepty

Zlaté mlieko: výhody a ako ho pripraviť

V posledných desaťročiach sa v oblasti výživy objavili pokroky a objavy, vrátane tých, ktoré sa v našej strave vyskytujú, niektoré výrobky, ktoré neboli v našej každodennej strave pravidelne a ktoré majú veľký prínos pre naše zdravie a ktoré môžu pomôcť predchádzať určitým typom chorôb alebo môže znížiť šance, že v budúcnosti sa vyvinú niektoré patológie, ktoré môžu významne ovplyvniť náš spôsob života.
Čítajte Viac
Recepty

Prečo koláč nevzrastá

Koláč je jedným z pekárskych výrobkov, ktoré sa najčastejšie vyrábajú doma, pretože je veľmi jednoduché ho vyrobiť, okrem toho, že je veľmi bohatý. Avšak nie vždy to vyjde. A napriek ľahkej príprave nie je divné, že pri niektorých prípadoch je zrejmé, že klesá, keď je vytiahnutá z rúry, je potrebné poznamenať, že základňa alebo jej strany boli spálené, keď sa rozložila alebo je surová vnútri napriek tomu, že má na vonkajšej strane nádhernú zlatú farbu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť domácu nafúknutú ryžu

Mnoho ľudí sa pýta, „Ako sa vyrába priemyselná nafúknutá ryža?“ A pravdou je, že to nie je pre menej. Tento druh občerstvenia je ideálny na zabitie malej chuti do jedla. A je to tak, že nafúknutá ryža sa nachádza v mnohých výrobkoch, hoci sa môže použiť aj ako dezert a dokonca ako iný prvý chod, aby sa ryža dala iným spôsobom alebo sprevádzala iné potraviny.
Čítajte Viac
Recepty

Ako urobiť pusinku

Pusinka, tiež známa ako francúzska pusinka, je krém, ktorý sa pripravuje s veľmi malým množstvom prísad: vaječných bielkov, štipku soli a cukru, ale to je vynikajúce. Existujú niektoré varianty, ako napríklad talianska príprava sirupu alebo švajčiarska pusinka pripravená vo vodnom kúpeli. To môže byť pečené pripraviť pusinky rôznych typov alebo mnoho ďalších dezertov, ako je citrónový koláč a pusinka.
Čítajte Viac
Recepty

Prečo sa palacinky zlepia?

Palačinka je jedným z hlavných produktov gastronómie a kuchyne rôznych krajín ako Argentína, Čile alebo Uruguaj. Pod týmto menom je druh krepu, tortilly alebo palacinky - možno ho pripraviť sladkým aj slaným - ktorý sa zvyčajne konzumuje napríklad na raňajky, okrem iných možných denných období.
Čítajte Viac
Recepty

10 jedlých divých rastlín

Keď prechádzame lesmi, záhradami alebo cestami, je nevyhnutné nájsť rôzne druhy rastlín. Premýšľali ste niekedy nad tým, či sa niekto z nich dá jesť a aké príspevky by nášmu telu pomohol stráviť? Tieto rastliny, ktoré je možné jesť a sú voľne žijúce, určite slúžili ako hlavné jedlo pre mnoho generácií od prvých začiatkov človeka po súčasnosť.
Čítajte Viac
Recepty

Čo robiť, keď koláč zostane surový

Keď robíte tortu doma, jedným z bežných problémov je to, že zostane nespracované, najmä vo vnútri. Ak sa vám niekedy stalo, určite ste sa čudovali, prečo mám vo vnútri surový piškótový koláč? A existuje niekoľko chýb, ktoré sa urobili, a ktoré môžu vysvetliť, prečo to nebolo správne pečené.
Čítajte Viac
Recepty

Najlepšie recepty s kapusta

& Iexcl; Zahrňte kale do jedál! Kale, ktorý je tiež známy ako kale, je jedným z najživnejších potravín v našej strave. Je to superfood, ktorý vďaka mnohým použitiam v gastronómii dokázal dobyť veľa palat. Chceme vás povzbudiť, aby ste tiež ťažili zo všetkých vlastností tejto výživnej zložky, a preto nižšie objavujeme najlepšie recepty s kapustou, ktoré môžete pripraviť doma.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť omáčku z bielych cestovín

Cestoviny sú jedným z tých jedál, ktoré sa každému páčia, a je tiež veľmi vďačným produktom, pretože je vždy chutné, bez ohľadu na techniky používané na varenie. Pesto omáčka, bolonská omáčka, carbonara omáčka ... zoznam možností, ktoré majú byť priložené k tomuto jedlu, je nekonečný.
Čítajte Viac
Recepty

Ako urobiť pusinky povzdychnutie

Jedným z najobľúbenejších dezertov medzi sladkými milencami je povzdych. Jednou z mnohých výhod obsluhy tohto rastúceho pudinku v tvare hviezdy je jeho malá veľkosť, pretože nám to umožňuje užiť si ho niekoľkokrát a nebaviť sa jeho sladkou chuťou. Robiť z nich doma je veľmi jednoduché, čítajte tento článok a objavte kroky, ako povzbudiť pusinky a prekvapiť svojich hostí týmto farebným dezertom.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť broskyňový džem bez cukru

Džem je produkt, ktorý sa normálne vylučuje z mnohých diét na chudnutie alebo sa ľudia rozhodnú ho neprijímať, pretože zvyčajne majú veľa kalórií, hoci sa vyrábajú z prírodného ovocia. Je to produkt, ktorý sa pripravuje tak, že musí pridať značné množstvo cukru.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť grilované huby

Ak hľadáte ľahký a chutný recept, ktorý vám pomôže ovládať vašu chuť do jedla as ktorou inovujete, potrebujete dobré restované alebo grilované huby! Grilované šampiňóny s omáčkou, grilované šampiňóny so slaninou, cesnakové huby spolu s duseným kuracím mäsom alebo pečenými rybami ... Potom vám prinesieme článok o tom, ako ľahko a rýchlo pripraviť grilované huby.
Čítajte Viac
Recepty

Ako zmraziť banány

Banán alebo banán je jedným z ovocia, ktoré radi konzumujeme kvôli jeho sladkej chuti. Pre organizmus ponúka nespočetné výhody a v skutočnosti sa široko odporúča ľuďom, ktorí vykonávajú fyzické činnosti, aby sa predišlo kŕčom a rôznym chorobám. Toto ovocie má tendenciu dozrieť pomerne rýchlo a v krátkom čase sa poškodí.
Čítajte Viac
Recepty

Má mango tuky?

Dnes je mango jedným z najznámejších a najčastejšie konzumovaných ľudí, pretože vďaka svojej chutnej chuti a vlastnostiam si získalo veľkú popularitu medzi obyvateľstvom. Existujú však aj ľudia, ktorým sa toto ovocie vyhýba, pretože nepozná jeho zloženie a obáva sa, že bude jesť, ak ho zje.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť cesnakovú omáčku

Cesnaková omáčka je jedným z najobľúbenejších korenín, ktoré môžeme nájsť. V niektorých krajinách je známy ako aioli a je dokonalým spoločníkom pre mäso a zemiaky, ale tiež skvele vyzerá na hamburgeroch, sendvičoch, párkoch v rožku alebo ako dip, a akonáhle ho budete mať, môžete si ho vyskúšať že sa vám páči.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť grilovanú podrážku

Jedinou podrážkou je biela ryba, ktorú je vhodné zaradiť do našej stravy. Vďaka veľkému prínosu vitamínov a nízkemu obsahu tukov je ideálne jedlo pre ľudí, ktorí chcú viesť zdravý život. Existuje mnoho spôsobov, ako variť podrážku, ale ukážme vám jeden z najtradičnejších a najpopulárnejších vo všetkých kuchyniach: podrážka na grile.
Čítajte Viac