Kategórie Recepty

Ako pripraviť zemiakovú kašu
Recepty

Ako pripraviť zemiakovú kašu

V tomto článku sa naučíte vyrábať šťouchané zemiaky, ale nie obyčajné šťouchané zemiaky, ale veľmi podobné alebo možno lepšie pyré ako tie, ktoré môžete jesť v najlepších reštauráciách. Pozor na tento recept, pretože podľa týchto krokov zistíte, ako vyrobiť jedného z najchutnejších a najuniverzálnejších spoločníkov svetovej kuchyne, nasadiť si zásteru a riadiť sa pokynmi, ktoré vám dávame.

Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť zeleninovú polievku pre stravu

& Iquest; Chceli by ste stratiť pár kilogramov bez toho, aby ste museli každý deň cvičiť v telocvični? Existujú špeciálne diéty, ktoré sa zvyčajne používajú, keď chceme schudnúť v krátkom čase, buď preto, že musíme ísť na svadbu alebo na inú dôležitú udalosť a radi by sme nosili tenšiu siluetu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť kondenzované mlieko

Obrázok: mishermorecetas.com Kondenzované mlieko je variant, ktorý sa používa ako doplnok k iným potravinám, ako je káva alebo ako prísada do niektorých dezertov. Chuť je zvyčajne sladká, pretože je vyrobená z cukru, jej hustej textúry a veľmi jednoduchej prípravy. Normálne chodíme do supermarketu, aby sme si ho kúpili, ale keď máme trochu času, domáci recept je vždy lepší ako ten priemyselný, pretože sa nám to páči.
Čítajte Viac
Recepty

Ako rozmraziť morčacie mäso

Turecko je hviezdnym jedlom mnohých osláv a rodinných stretnutí, napríklad všetkých súvisiacich s Vianocami alebo Štedrým dňom. Okrem toho je to typické jedlo v iných krajinách, ako sú napríklad Spojené štáty americké, na pamiatku dátumov, ako je Deň vďakyvzdania. Mnohokrát máte tendenciu zamrznúť tým, že si ho kúpite vopred, pokiaľ vám nedôjde, keď dôjde v blízkej budúcnosti, alebo aby ste dostali lacnejšiu cenu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť zemiakovú omeletu

& Iexcl; Ako bohatá je omeleta zemiaková! Pamätám si, že ako chlapec to bolo jedno z mojich najobľúbenejších jedál a moja matka ho vždy sprevádzala dobrými kotletami. Dnes, roky po tom, je to stále jedno z mojich najobľúbenejších jedál, a hoci sa veci zmenili (keď je to možné, ten, kto pripravuje tortilu v dome mojich rodičov, som ja). Stále si užívam tento klasický recept na starú kuchyňu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako sa pekne baviť s paradajkami

Bonito s paradajkami je chutné jedlo, zdravé, vyvážené a nízkokalorické. Potrebujete len veľmi málo prísad: pekné čerstvé, korenie, cibuľu a paradajky a spolu s nimi si môžete pripraviť bohatý recept pre celú rodinu, aby ste si mohli pochutnať na domácom jedle. Okrem prípravy to trvá veľmi málo času, asi 30 minút, je to veľmi pohodlné jedlo, ktoré môžete nechať pripravené ráno a vziať ho, stačí ho zahriať.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť pomarančový koláč

Obrázok: misthermorecetas.com Koláč je typický koláč alebo koláč z niektorých krajín Latinskej Ameriky, napríklad z Kolumbie, Peru alebo Čile. Môžeme pripraviť tradičný recept pozostávajúci z múky, cukru, mlieka a vajec, alebo začleniť nové ingrediencie a dať mu iný vzhľad. Toto je prípad pomaranča, citrusu, ktorý dáva našim dezertom intenzívnu chuť a mnoho výhod, ako napríklad vysoký obsah vitamínu C.
Čítajte Viac
Recepty

Ako jesť sushi

Ak čítate tieto riadky, je to pravdepodobne preto, že čoskoro budete mať v japonskej reštaurácii romantickú večeru alebo dôležité pracovné jedlo. Ak ste nikdy nešli do reštaurácie, kde je hlavným jedlom sushi, nebojte sa, pretože potom objavíme všetko, čo by ste mali vedieť o tomto jedle, v ktorom sa varená ryža kombinuje (zvyčajne marinovaná s ryžovým octom, soľou a cukrom). ) s inými druhmi prísad, ako sú ryby, zelenina, morské plody a dokonca aj mäso.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť grilovanú chobotnicu

Chobotnice sú jedným z najchutnejších pochúťok na mori. Ak nechcete komplikovať svoj život veľmi prepracovaným receptom a užiť si tento typický španielsky tapa, odporúčame vám pokračovať v čítaní. Chobotnica má vynikajúcu chuť a nevyžaduje veľa zariadení, aby chutila skvele, bez problémov slúži ako predjedlo, spoločník alebo hlavné.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť grilované mušle

Mušle sú bezpochyby jednou z najobľúbenejších morských plodov. Existuje mnoho spôsobov, ako ich pripraviť, ale ak chceme jednoduchý recept, ktorý sa rýchlo pripraví a ktorý nám umožní vychutnať si autentickú chuť mora, nie je nič lepšie ako robiť grilované mušle.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyliečiť kamaráta

Mate je infúzia, ktorá sa vyrába z listov yerba mate a konzumuje sa najmä v krajinách južnej Ameriky, ako je Argentína alebo Paraguaj, kde bol nariadený národný nápoj. Tento nápoj má mnoho zdravotných výhod, pretože obsahuje vysoký index antioxidantov a je bohatý na kofeín, a preto dodáva energiu a vitalitu tým, ktorí ho konzumujú.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť bez cukru slivkový džem

Slivka je jedným z najčastejšie používaných druhov ovocia na výrobu džemu. A má buničinu s veľmi vhodnou textúrou na prípravu tohto typu receptov. Okrem toho je to tiež ovocie s určitou sladkou chuťou, ktoré nevyžaduje pridávanie toľko cukru alebo iných sladidiel v prípade, že sa má vyrábať bez cukru slivkový džem, a to preto, že nie je Ak chcete odtučniť, ste diabetik a je lepšie použiť iné sladidlo, aj keď v dobre odmeraných dávkach, alebo musíte dodržiavať diétu, v ktorej je množstvo cukru, ktoré je požité, dosť kontrolované.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť quinoa na raňajky

Quinoa je jedlo, ktoré bolo pred niekoľkými rokmi pre mnohých úplne neznáme. Postupne však začal získavať veľké množstvo prívržencov av súčasnosti je toto jedlo prítomné v mnohých kuchyniach a diétach. Ak stále nepoznáte vlastnosti quinoa, mali by ste vedieť, že toto jedlo má v porovnaní s inými obilninami veľa výhod.
Čítajte Viac
Recepty

Ako topiť čokoládu v mikrovlnnej rúre

Čokoláda je výrobok, ktorý sa vo varení často používa a je veľmi často používaný v zákuskoch. A hoci sa zdá byť jednoduché použitie, pravdou je, že to nie je ani tak preto, že je veľmi dôležité dobre pracovať a potom dosahovať dobré výsledky. A aby ste mali dobrú základňu, je nevyhnutné ju správne roztaviť a mať perfektnú teplotu na jej zvládnutie.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť kokosový flan s kondenzovaným mliekom

Kokosový flan je veľmi bohatý dezert, ktorý je okrem toho pre tieto horúce dni osviežujúci než iné sladkosti. Na jej prípravu je možné pripraviť niekoľko receptov, aj keď jeden z najchutnejších a najobľúbenejších receptov je strúhaný kokos a kondenzované mlieko. Pravda je, že je to veľmi ľahký dezert, ktorý je tiež ideálnym receptom na začatie v kuchyni alebo pre tých ľudí, ktorí nemajú veľa skúseností s výrobou dezertov.
Čítajte Viac
Recepty

Ako vyrobiť kdoule bez cukru

Dule je ovocie, ktoré sa vyznačuje nízkym obsahom cukru, hoci jeho konzumácia nie je taká vysoká ako jablko alebo hruška. Ide skôr o ovocie, ktoré sa používa na výrobu kurčieho mäsa, kde už je bežné, že má vyšší obsah cukru. To znamená, že v mnohých prípadoch to nie je primeraný produkt v strave mnohých ľudí, najmä ak sa dodržiava režim chudnutia alebo sa má zachovať hmotnosť.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť grilovaný losos s omáčkou Béarnaise

Losos je mastná ryba, ale jej tuk je vďaka veľkému množstvu Omega 3 kyselín, ktoré obsahuje, pre zdravie prínosom, pretože naše telo nedokáže produkovať tieto kyseliny, ktoré majú priaznivé účinky na srdce a posilňujú imunitný systém Jeho mäso je tiež bohaté na vitamíny A a D a fosfor, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie neurónov.
Čítajte Viac
Recepty

Ako dobre variť cícer

Obrázok: vegajardin.es Cícer má nekonečné vlastnosti, ktoré sú veľmi prospešné pre naše telo, napríklad tráviace a močopudné. Vysoký obsah bielkovín a nenasýtených mastných kyselín tiež umožňuje kontrolovať hladinu cholesterolu v krvi. Ako strukoviny však obsahujú aj vysoký obsah kalórií, a preto sa neodporúča zneužívať ich spotrebu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť filé z rybiaka

V tomto videu vám ukážeme, ako pripraviť rybie filé s papillonom, spôsob varenia rýb v rúre so zeleninou a zemiakmi. Filé sa umiestnia do rúry zabalené do hliníkovej fólie tak, aby sa uvarili vlastnou šťavou, pričom sa zachová pôvodná chuť rýb. Zložky, ktoré potrebujete na prípravu tohto receptu, sú nasledujúce: rybie filé, mrkva, paprika, cibuľa, zemiaky, petržlen, korenie, olej a soľ.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť omáčku Alfredo

& Iquest; Chcete si pripraviť lahodnú Alfredo omáčku? Ak sa chcete stať majstrom talianskej kuchyne, musíte vedieť, ako pripraviť túto chutnú omáčku. Je to jedna z najslávnejších alternatív sprevádzať cestoviny, krémové a vynikajúce, potešenie pre vaše podnebie. Základom tohto receptu je mlieko, maslo a syr, takže buďte pripravení na variant plný chuti, textúry a osobnosti.
Čítajte Viac
Recepty

Ako pripraviť húbovú omáčku bez smotany

Hubová omáčka je jednoducho chutný a svieži prípravok, ktorý sa veľmi dobre hodí k mäsu alebo cestovinám, a nášmu pokrmu dodáva veľmi labužnícku chuť. Je to tiež ideálny spôsob, ako využiť túto ingredienciu, ktorú je možné správne používať v kuchyni po celý rok.
Čítajte Viac